Antyrama na foty

Typowa fotografia, która znajdowała się na papierze, już od jakiegoś czasu nie stanowi dla człowieka elementu jakości przekazu, jaki miała jeszcze kilka lat temu. Zdjęcia przetrzymujemy dziś na nośnikach elektronicznych i bardzo rzadko do nich wracamy. Jednak warto to zmienić, ponieważ zdjęcia to zawsze wspomnienia.

Wnętrze domu jest elementem, który musi nam odpowiadać i przynosić oczekiwania, do których dążymy względem wygody i komfortu. Takim komfortem jest wystrój, czyli aranżacja wnętrz. Jest to też okazja do tego, aby wykorzystać stare fotografie i stworzyć coś nowego za pomocą antyram, na których takie fotografie możemy zamieścić. Warto zainteresować się tematem, ponieważ wizualizacja ściany z zakresu przeszłych zdjęć, jest czymś nietuzinkowym, czymś co zawsze świetnie wygląda.

Wizualizacja ściany jest bardzo prostym przedsięwzięciem. Wystarczy do tego celu wykorzystać antyramy o rozmiarze 30×45 cm, które zakupimy w sklepie Galeria Plakatu. Odpowiednie usytuowanie zdjęć może okazać się strzałem w dziesiątkę, dlatego warto się zastanowić nad układem takich fotografii. Pomysłów jest bardzo dużo i zawsze możemy się posiłkować pomysłami innych, dlatego warto zajrzeć na stronice internetu, w celu poznania innego punktu widzenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aranżacje wnętrz i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *