Jaki styl do biura, czyli jak wybrać meble biurowe?

Meble biurowe powinny być zarówno funkcjonalne, jak i reprezentatywne. Dzisiaj zajmiemy się tym drugim faktorem i opowiemy jakie style warto wybierać do swojego biura.

Biurowy styl, czyli jaki?

Styl biurowych mebli jest ściśle uzależniony od rodzaju działalności jaką prowadzimy. Musimy wziąć również pod uwagę grupę docelową, do której kierujemy nasze usługi, bądź też produkty. A także fakt, czy w naszym biurze będziemy regularnie przyjmować klientów, czy służyć będzie ono jedynie jako miejsce pracy dla naszych pracowników.

Co biznes, to inny wystrój…

Inny wystrój będzie odpowiedni do biura firmy, w której sprzedaje się się dziecięce zabawki – możemy w tym przypadku pozwolić sobie na wprowadzenie większej ilości kolorów i zabawy formą – a inny w przypadku biura maklerskiego, czy notarialnego.

Pokaż swój „pazur”

Nie bez znaczenia jest również „charakter” naszego biznesu, a raczej misja firmy. Za pomocą wystroju i designu marki możemy zakomunikować potencjalnym klientom, czego mogą się po nas spodziewać.

Jaki meble wybieramy najczęściej?

W przypadku biur zawodów tzw. zaufania publicznego świetnie sprawdzą się antyki. Dla architekta i projektanta idealne będą biurowe meble (przykładowe modele) o ciekawych, futurystycznych formach i kształtach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aranżacje wnętrz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *