Lady recepcyjne – jak wybrać dobrze?

Dobrze wykonane i wyeksponowane lady recepcyjne są prawdziwą ozdobą każdej recepcji. To pierwsze miejsce, do którego trafia klient po wejściu do budynku, powinno być więc prawdziwą wizytówka każdej firmy. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, także w kontaktach biznesowych.

Różne stylistyki

Wygląd lady recepcyjnej musi być dostosowany do charakteru oraz działalności danej firmy. Dobrze jeśli komponuje się z resztą budynku. W nowoczesnych wnętrzach sprawdzi się lada z hartowanego szkła z podświetlanymi panelami. Jeśli nie ma dużo miejsca warto rozważyć zakup lad modułowych. Przy ich pomocy można stworzyć w zasadzie dowolną aranżację dopasowując układ do potrzeb pracowników i klientów.

Wiele funkcji

Lada recepcyjna powinna nie tylko ładnie wyglądać, ale jednocześnie być funkcjonalna. Nie zawsze sprawdzą się więc zbyt wymyślne modele. Zawsze dobrym pomysłem są lady klasyczne o prostych kształtach. Ciekawym rozwiązaniem są te, które można zawsze dodatkowo podświetlić.  Z kolei niskie fronty to właściwa opcja, jeśli klienci siedzą, a nie stoją. Jeśli w sklepach nie został znaleziony odpowiedni model, zawsze pozostaje również zdecydowanie się na ladę recepcyjną na zamówienie zrobioną według potrzeb.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aranżacje wnętrz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *