Dbaj o podłogę! – Wybierz profesjonalne maty pod krzesło

Biurko plus krzesło obrotowe równa się kłopoty. Taki zestaw na pewno doprowadzi podłogę do opłakanego stanu. Po kilku miesiącach użytkowania w nawierzchni podłogi i nieważne, z czego jest zrobiona, powstaną duże zniszczenia.

Chroń podłogę!

Podłogę trzeba chronić przy pomocy maty zabezpieczającej powłokę lakierniczą parkietu lub utwardzaną warstwę paneli podłogowych. Mata pod krzesło z plastiku sprawdzi się w stu procentach.

Surowcem do produkcji mat jest polichlorek winylu lub poliwęglan. Oba modele produkowane są w wersji krystalicznie przezroczystej, niezmieniającej wizualnie podłogi, lub jako widoczki z kolorowymi grafikami. Oba surowce są hipoalergiczne, więc bez obaw można je stosować w szpitalach, przychodniach lekarskich lub szkołach. Duża odporność na deformację gwarantuje sukces w zastosowaniu przy działających systemach grzewczych podłóg. Pod wpływem temperatury nie wydziela się z nich żaden zapach.
Zaokrąglone brzegi i materiał o dużej adhezji nie pozwala podwijać się brzegom maty, co wpływa na bezpieczeństwo w użytkowaniu. Poza tym grubość materiału wynosi około jednego milimetra i nie tworzy niebezpiecznych progów na powierzchniach płaskich. Względy ekonomiczne świadczą dobitnie na korzyść stosowania maty ochronnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *