Pościel dla całej rodziny

pościelWybór pościeli dla domowników powinien opierać się głównie na na naszych preferencjach tkanin z jakich pościel ma być wykonana, jak również wzorów i ceny. Jeśli taki zakup będzie naszym pierwszym, wybór tkanin może przyprawić o zawrót głowy.

Przede wszystkim ustalmy jakich wymiarów mamy kołdry, aby kupić właściwy rozmiar. Najczęściej w polskich domach znaleźć można pościel 160×200 – jest to standardowy wymiar, a wybór wzorów i tkanin będzie największy. Inne popularne wymiary pościeli to 200×220. Sprawdzą się idealnie do sypialni. Inna kategoria to pościel dla małych dzieci.

Pościel na łóżko 160×200 w najbardziej atrakcyjnej cenie można kupić w internecie. Popularne serwisy aukcyjne czy też sklepy specjalizujące się w tego typu asortymencie, oferują bogaty wybór kolorów oraz tkanin pościeli. Do wyboru mamy pościel z kory, z satyny, z bawełny, flanelową. Najmilsza dla skóry i z najmniejszym ryzykiem do wystąpienia podrażnień skóry jest pościel bawełniana. Co prawda jest pościel z bawełny jest również jedną z droższych, ale warto za dobrą jakość zapłacić nieco więcej i przez dłuższy czas cieszyć się pościelą świetną gatunkowo.

Regularnie prana i prasowana pościel na długo zachowa kolory oraz strukturę materiału i będzie przez wiele miesięcy jak nowa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dekoracje i dodatki do mieszkania i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz