Biurka gabinetowe Z-box

Pierwszy rzut oka na meble gabinetowe Z-box prowadzi do stwierdzenia, że są one nie tylko minimalistyczne, ale nawet wręcz spartańskie. Surowa, prosta estetyka łączy się tu z funkcjonalnością i wrażeniem pewnej sterylności. Dopiero spojrzenie z bliska pozwala wyłonić pewne smaczki, które dodają meblom jeszcze więcej elegancji.

Funkcjonalność, funkcjonalność i jeszcze raz… minimalizm

Biurko jest centralnym elementem każdego gabinetu, dlatego też jest sztandarowym przykładem koncepcji mebli gabinetowych z-box: http://biuro-serwis.pl/meble-gabinetowe/z-box. Bardzo prosta, surowa i minimalistyczna estetyka uzupełniona jest przez aluminiową listwę biegnącą wzdłuż blatu. Cała powierzchnia blatu jest w pełni funkcjonalna, posiada otwór na przeprowadzenie kabli użytkowych. Cały zestaw uzupełnia szafka dostępna w dwóch rozmiarach: szerokości blatu (80/50/60 cm) i wystająca (170/50/60).

Jeszcze więcej miejsca do pracy

Powierzchnię biurka można opcjonalnie zwiększyć poprzez zastosowanie szafki o większym rozmiarze połączonej z biurkiem w układzie litery L. Połączenie wykonane jest przy pomocy 7-centymetrowego cokołu, który pod pewnym kątem jest zupełnie niewidoczny i sprawia wrażenie, że biurko „wisi” nad szafką. Sama szafka wyposażona jest w trzy szuflady bez uchwytów, otwierane przy pomocy układu TIP-ON.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aranżacje wnętrz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz