Atrakcyjne i funkcjonalne kosze na pranie

Kosz na pranie może być prawdziwą ozdobą łazienki. Brzmi nieprawdopodobnie? Wystarczy obejrzeć zdjęcia aranżacji łazienek w internecie aby przekonać się, że to prawda. Trzeba jednak widzieć, jaki kosz na pranie kupić, aby z jednej strony doskonale spełniał swoją funkcję, a z drugiej zwyczajnie wyglądał ładnie.

Kosze na pranie do łazienki

Generalnie kosz na pranie powinien być zamykany, ponieważ dzięki temu uda się utrzymać schludny wygląd tej części łazienki, w której zorganizowana jest pralnia. Wiele sklepów z wyposażeniem wnętrz proponuje jednakże kosze bez pokrywy. Szczególnie te, które wykonane są z naturalnych surowców jak wiklina albo trawa morska, tym właśnie się charakteryzują. Warto zatem poszukać takiego kosza na pranie, do którego dołączona jest pokrywa.

Wiklina czy plastik

Najpiękniej prezentują się kosze wykonane  z naturalnych surowców lub modne ostatnimi czasy kosze uszyte z tekstyliów. Za mniejsze pieniądze można natomiast kupić kosz plastikowy, który wykonany jest tak, że imituje wiklinę lub rattan. Nie wygląda to źle, może być doskonałą alternatywą dla tych droższych koszy. Taki kosz najlepiej kupić w jasnym kolorze, kremowym lub szarym. Wtedy będzie wyglądał najbardziej stylowo.

Inne funkcje dla kosza na pranie

Co ciekawe, naprawdę ładnie wykonane kosze na pranie z powodzeniem mogą stanowić pojemnik na inne rzeczy. Świetnie sprawdzają się na przykład do przechowywania dziecięcych zabawek. Warto szukać takiego alternatywnego rozwiązania, w końcu nikt nie powiedział, że kosz na pranie musi być tylko i wyłącznie koszem na pranie. Ich mocną stroną jest to, że są dosyć pakowane, zatem można pomieścić w nich sporo rzeczy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dekoracje i dodatki do mieszkania i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz